Kurs na opiekuna/opiekunkę osób starszych

logo EGD

  • Facebook
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • 801 011 665
  • Krajowy Fundusz Szkoleniowy
  • Baza Usług Rozwojowych

Rekrutacja rozpoczęta!

Planujesz wyjazd do pracy za granicę w charakterze opiekuna/opiekunki osób starszych lub podejmujesz taką pracę w Polsce? W takim razie ten kurs jest dla Ciebie!

Czas trwania i organizacja kursu:

  • część teoretyczna 74h
  • część praktyczna 26h
  • nauka języka niemieckiego 54h (9 dni)

Łącznie: 154h

Cel kursu:

Celem kursu jest zdobycie przez uczestników wiedzy i przygotowania praktycznego do pełnienia roli opiekuna osoby starszej. W programie zajęć zawarte są aspekty psychologiczne oraz medyczne związane z opieką osoby starszej. W ramach kursu zajęcia praktyczne odbywać się będą w kaliskim Domu Pomocy Społecznej.

Korzyści :

Po ukończonym kursie uczestnicy otrzymają zaświadczenia ukończenia kursu, potwierdzające nabyte umiejętności i kwalifikacje. Zaświadczenia wydane zostaną zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Termin i miejsce

od 11.2018

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania lub zmiany terminu szkolenia w każdym czasie, bez podania przyczyn, w szczególności, gdy jest to uzasadnione brakiem wystarczającej liczby uczestników szkolenia lub zdarzeniami losowymi.

OPŁATA

Cena: 1 680 zł

Cena: 1 190 zł (bez j. niemieckiego)

[zwolnione z VAT]

(W cenie tej zawarty jest koszt przeprowadzenia 154 godzinnego kursu (z j. niemieckim), drukowane materiały dydaktyczne, przerwy kawowe, certyfikat ukończenia kursu.)

Zgłoszenie

Formularz

pobierz, wypełnij i wyślij do nas
 
  • Zajęcia teoretyczne odbywać się będą w salach szkoleniowych na ul. M. Konopnickiej 2-4 w Kaliszu.
  • Zajęcia praktyczne zostaną przeprowadzone w Domu Pomocy Społecznej, przy ul. Winiarskiej 26 w Kaliszu.
 

Harmonogram :

Dokładny harmonogram zostanie ustalony po zgłoszeniu się minimalnej liczby osób.
 

Kadra :

Kurs prowadzony będzie przez wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę dydaktyczną.

Pedagog, doradca zawodowy Tomasz Przepiórkowski : mgr pedagogiki, doradca zawodowy, trener oraz coach z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń, wykładów, warsztatów i spotkań. Jako doradca zawodowy spotyka się wielokrotnie z osobami potrzebującymi pomocy czy też chcących poszerzyć swoją wiedzę i kwalifikacje. Doświadczenie w przekazywaniu wiedzy zdobył podczas prowadzenia licznych szkoleń i warsztatów, a także wykładów akademickich.

Ratownik medyczny Jakub Rychlik : posiadający kompetentną wiedzę oraz szerokie doświadczenie w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej, kwestii związanej z pomocą medyczną oraz farmakologią. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu –kierunek ratownictwo medyczne; Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – kierunek politologia; Medycznego Studium Zawodowego w Kaliszu – kierunek ratownik medyczny; Swoją wiedze poszerza uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Pielęgniarka Joanna Bartkowiak : posiadająca 19letnie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi pracując w Kaliskim Domu Opieki Społecznej. Ukończyła 2,5 letnie Medyczne Studium Zawodowe. Posiada ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego oraz kształci się w zakresie pielęgniarstwa geriatrycznego. Swoje doświadczenie w opiece nad osobami starszymi zdobywała pracując w firmie specjalizującej się w świadczeniu usług opieki domowej osoby starszej.

Kontakt, informacje dodatkowe

Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo po numerem telefonu 62 767 89 09 wew. 70 lub pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy serdecznie!

O odwołaniu szkolenia organizator zobowiązany jest powiadomić uczestników telefonicznie lub na piśmie, najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Jednakże organizator nie ponosi odpowiedzialności za odwołanie szkolenia w dniu jego rozpoczęcia lub każdym następnym dniu jego trwania jeżeli będą miały miejsce zdarzenia losowe tj. nagła choroba czy wypadek osoby prowadzącej lub inne okoliczności, które uniemożliwiają przeprowadzenie szkolenia lub jego kontynuowanie. Zapłacona kwota może stanowić zaliczkę na poczet szkolenia w innym terminie lub innego szkolenia wybranego przez zamawiającego, pod warunkiem pisemnego (fax lub e-mail) oświadczenia jego woli. Rezygnacji z udziału w szkoleniu bez ponoszenia kosztów można dokonać najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć. W przypadku rezygnacji na mniej niż 7 dni przed terminem szkolenia uczestnik ponosi 50% kosztów, całkowity koszt szkolenia ponoszony jest przez uczestnika w przypadku rezygnacji w dniu jego rozpoczęcia. Informacja o rezygnacji ze szkolenia lub o zmianie terminu wymaga formy pisemnej. W przypadku odwołania szkolenia przez organizatora i rezygnacji uczestnika z udziału w szkoleniach, dokonane opłaty zostają bezzwłocznie zwrócone w pełnej wysokości.

Napisz do Nas

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat szkoleń wypełnij poniższy formularz.
captcha
Przeładuj