Aktualności

logo EGD

  • Facebook
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • 801 011 665
  • Krajowy Fundusz Szkoleniowy
  • Baza Usług Rozwojowych

nowe-szkolenie

W Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu podpisano umowę na dofinansowanie unijne przedsięwzięć związanych z kształceniem zawodowym młodzieży w subregionie kaliskim. Zarząd Województwa Wielkopolskiego przeznaczył na realizację projektu Cechu Rzemiosł Różnych w Krotoszynie ponad 1,5 mln zł z WRPO 2014+. Projekt wykorzystując innowacyjne narzędzia wsparcia kształcenia zawodowego służyć ma dostosowaniu systemów kształcenia i szkolenia do potrzeb rynku pracy.

Chcemy zarazić ideą, która przyświeca Europejskiemu Funduszowi Społecznemu. To bardzo ważny komponent WRPO 2014+, który służy przede wszystkim rozwiązywaniu problemów na rynku pracy. Obecnie mamy ogromny niedobór rąk do pracy i dlatego nie do przecenienia jest dziś jakość kształcenia. Projekt przygotowany przez Cech Rzemiosł różnych w Krotoszynie wychodzi temu naprzeciw – podkreśla Wicemarszałek Wojciech Jankowiak. Ponad 350 uczniów i blisko 100 instruktorów zdobędzie umiejętności i doświadczenie w zawodach poszukiwanych dziś na regionalnym rynku pracy. Utworzona zostanie specjalna platforma internetowa skupiająca innowacyjne narzędzia. Powstanie także e - Punkt Informacji i Kariery.

Źródło: wrpo.wielkopolskie.pl

nowe-szkolenie

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z programem nowego 2-dniowego szkolenia, które właśnie dołączyliśmy do naszej oferty – „Warsztaty inteligencji emocjonalnej i komunikacji międzyludzkiej (EMOCJA + INTENCJA = KOMUNIKACJA) - poszerzona samoświadomość, empatia i kontrola, komunikacja bez konfliktów metodą WIN=WIN”.

Każdy, kto ukończy szkoleni będzie umiał:

  • bezkonfliktowo przekazywać swoje oczekiwania i tworzyć relacje z otoczeniem,
  • kontrolować destrukcyjne emocje,
  • prowadzić trudne rozmowy biznesowe bądź prywatne bez zaangażowania negatywnych emocji,
  • odczytywać ukryte intencje rozmówcy,
  • zmieniać swój nastrój oraz samomotywować się poprzez poznanie własnych wartości.

Szkolenie poprowadzi pani Kama Kowalewska-Kulawinek – aktorka, life-coach i trener pracy z emocjami. Zapraszamy już we wrześniu do Kalisza i Warszawy!

news_ue

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości rusza z drugą edycją cyklu konferencji dla przedsiębiorców „Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy, wielkie zmiany”. Podczas konferencji przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się jak skorzystać z rozwiązań wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, Pakiet MŚP, Mały ZUS i wiele innych zmian dla firm, które w ostatnim czasie weszły w życie.

news_ue

Europejska Grupa Doradcza zaprasza na szkolenie: Przygotowanie do nowej perspektywy finansowej w ramach Funduszy Europejskich na lata 2021-2027.Celem szkolenia jest kompleksowe wprowadzenie uczestników do tematyki nowej perspektywy finansowej UE na lata 2021-2027 oraz przygotowania nowych projektów pod nowe wymagania Komisji i Parlamentu Europejskiego. Na szkoleniu będą przedstawiane nowe założenia względem obostrzonych zasad i regulacji prawnych w zakresie absorpcji funduszy europejskich przez kraje członkowskie. Uczestnik zdobędzie informację odnośnie zasad oraz zakresów tematycznych jak również regulacji stosowanych przy rozliczeniu końcowych projektów. Na szkoleniu przedstawione zostanie stanowisko Rządu Polskiego w zakresie pakietu negocjacyjnego. Analizowane będą procedury demarkacji oraz konwergencji Funduszy strukturalnych (FS, EFRR, EFS).